Radiofit

Radiofit monopolární radiofrekvence

Radiofit je moderní, velmi výkonný a přenosný přístroj pro ošetření těla i obličeje. Monopolární přístroje mají schopnost proniknout velmi hluboko do lidského těla za pomoci kovové placky, Fungující jako negativní pól, podložený pod tělem klienta. Radiofrekvenční vlna vstupuje přes povrch pokožky do podkoží, kde intenzivně zahřívá tukové buňky, redukuje celulitidu, vypíná a vyhlazuje pokožku. Nový kolagen zvyšuje elasticitu, pokožka je pružnější, zářivější a mladistvější zvýšením krevní mikrocirkulace, zlepšením zásobování tkání kyslíkem a podporuje se tvorba elastinů. Pro dlouhotrvající efekt je nutno podstoupit několik sezení, dle ošetřované partie.

Radiofit působí velmi efektivně třemi způsoby:

Ohříváním kolagenové vrstvy nad kritickou teplotu způsobí její rozpad, který zahájí obnovení.

Rozechvéní a následné ničení tukových buněk i do velké hloubky v těle díky vysokofrekvenčnímu záření v rádiofrekvenčním pásmu.

Redukce bolesti svalů a kloubů (ankylóza, revmatoidní artritida), za pomoci hlubokého fFokusovaného tepla.

Stroj je víceúčelový, takže lze použít na více problémů a může velmi efektivně podpořit odbornou práci kosmetiček i masérů. V kosmetice se radiofrekvence používá na omlazení pleti, odstranění vrásek, redukci tukových polštářků a celulitidy. Maséry potěší nástroj, který díky své schopnosti hluboce ohřát či uvolnit svalovou hmotu, dokáže výrazně snížit čí potlačit bolest.

Telefon

Kde nás najdete?

Jungmannovo nám. 477/24  284 01 Kutná Hora

Zavřít menu