Radiofit frakce

Nejrychlejší a nejlepší omlazení pleti na počkání...

Radiofit Frakce je moderní přenosný přístroj pro kosmetické ošetření obličeje a dekoltu. Hlavice kosmetického přístroje je tak konstruována, aby fokusovala svoji energii přesně na dermis, která obsahuje kolagenové a elastinové vlákna. Frakční přístroj pracuje na bázi impulsu, které ohřejí dermis a tím aktivují přirozený regenerační proces.
Hlavním úkolem přístroje je docílit, jak ihned po aplikaci viditelné, tak i hlavně dlouhodobé efekty Liftingu“ a „Firmingu“.
Výsledkem odborné aplikace pomocí Radiofit Frakce je znatelné omlazení vzhledu klienta.

Radiofit Frakce je novinkou v oblasti moderní kosmetiky, určený k neinvazivnímu omlazení. CPT technologii vybavený přístroj pracuje na bázi rychle probíhajících řadě pulsů, které umožní aplikaci vyšší energetické hodnoty a přitom klientovi poskytne příjemný zážitek. Ve výsledku dochází k částečnému vyhlazení nerovností, zmírnění akné a trvalému vypnutí původně uvolněné kůže. Zvýšená teplota způsobena vysokofrekvenčním elektromagnetickým chvění ve spektru radiofrekvence, aktivuje produkci strukturovaných proteinů kolagen a elastin, což vede v průběhu regenerační fáze k přestavbě vazivové tkáně. Výsledkem je dlouhodobý liftingový efekt či redukce vrásek a jizev do dvou grádů na pětistupňové skále WSRS (Wrinkle Severity Rating Scale). A to zcela bez potřeby invazivního chirurgického zákroku.

Radiofit a jeho použití:

  • vyhlazení vrásek, rejuvenace, neinvazivní lifting
  • zpevnění pokožky, omlazení
  • redukce a zesvětlení pigmentových skvrn
  • redukce dvojité brady
  • lifting, Firming
  • zlepšení aknózní pleti
  • zmenšení či případné spravení nerovností či jizev po akné

Telefon

Kde nás najdete?

Jungmannovo nám. 477/24  284 01 Kutná Hora

Zavřít menu