Kosmetika

Dopřejte své pleti jedinečnou péči. Zaslouží si to...

 Co je atraktivnější, než hladká, zdravě vypadající, opálená pokožka? Aby ale vypadala vždy krásně, je potřeba se o ni starat. Pro krásu pleti není nejdůležitější to, co na ni dáte, ale co pro ni uděláte. Navštivte náš salón a pochopíte, že návštěva ve studiu je nejen prospěšná pro Vaši pleť, ale zároveň velmi příjemná.

Pracujeme s kosmetikou značky GERnétic (Francouzská značková kosmetika) a RVG (ryze česká kosmetika).

Provádíme také přístrojové ošetření pleti pomocí Radiofitu a frakce.

 

Speciální čištění pleti Hydroperem

Hydropen

Funkce:

Microdermabraze – nová, bezpečná peelingová metoda, kde dochází k mechanickému obrušování a odsávání vrchní vrstvy kůže. Odstranění nečistot pleť vyčistí, Prokrví a projasní.
Hydrodermabraze – je unikátní podtlaková technologie pro neinvazivní omlazení a vyčištění pleti nové generace
Aplikace séra za pomocí Airbrush – vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro pleť unavenou, dehydratovanou a stárnoucí. Během ošetření cítí klient chladivý vzduch, což je velmi osvěžující pocit, který je nejen příjemný, ale také naprosto bezbolestný.
Přístroj je pomocníkem u kosmetického ošetření a nahradí klasické čištění pleti. Umožňuje kompletní péči o pleť.
Ošetření je efektivní pro všechny typy pleti, včetně stárnoucí. Přístroj řeší problémy pleti spojené s hyperpigmentacemi, vyhlazuje jemné linky, vrásky, redukuje kožní maz a rozšířené póry, vyrovnává hydrataci pleti, umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty bez nežádoucího podráždění. Délka ošetření hydropenem je zhruba 15 – 30 minut dle typu pleti a zahrnuje: odlíčení, exfoliaci, aplikaci změkčovacího krému, koncentrované sérum, masku a závěrečný krém dle typu pleti.

Použití:
doplňkový přístroj ke kosmetickému ošetření – čištění pleti

Microdermabraze
Ucpávání pórů zabraňuje vylučování kožního mazu a odumřelých buněk, což způsobuje pigmentaci kůže, skvrny a nejrůznější kožní problémy. Pleť ztrácí jemnost a hladkost, zvyšuje se tvorba vrásek a proces stárnutí tkáně se urychluje. Proto se doporučuje pravidelný, šetrný peeling. Díky němu je pleť zdravější, čistší a zářivější.

Funkce
* Peeling pokožky obličeje
* Jizvičky po akné, neštovicích nebo post-traumatické jizvy * Prevence a ošetření stárnoucí pleti * Dyschromie a hyperpigmentace (poruchy pigmentace)

Kontraindikace

* Poškození kůže bez jasné diagnózy

* Opar

* Keloidy e Aktivní akné e Aktivní infekce

* Poruchy alergického původu e Zranění

Způsob použití:
Při nasávání budou odstraněny nečistoty a stará kůže uvolňující se z povrchu pokožky. Podle velikosti ošetřované oblasti trvá jedna aplikace zhruba 5 až minut. Sezení je možné opakovat jedenkrát za týden. Dermabraze se doporučuje kombinovat s běžnou kosmetikou a dalšími aplikacemi. Důležité je neopalovat se před a po ošetření!

Hydrodermabraze

Nová vortex technologie na omlazení pokožky, která umožní čištění a hydrataci kůže během jednoho zákroku. Metoda využívá aplikaci vakuové abraze. Je neinvazivní a vhodná téměř pro všechny druhy pleti, včetně citlivé. Funkce
*« Vyčištění a odmaštění pokožky obličeje + Akné
* Sjednocení tónu pleti * Prevence a ošetření stárnoucí pleti * Omlazení a okamžité vyživení jemných vrásek * Pravidelná péče pro zdravější pleť

Kontraindikace

* Poškození či zranění kůže bez jasné diagnózy * Opar, bradavice, znamínko * Keloidy a čerstvé jizvy « Aktivní infekce e Kožní nemoci

Způsob použiti:
Odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty díky vakuovému abrazivnímu nástavci. Nástavcem proudí roztok, který pleť vyčistí a zároveň vyživí. Podle velikosti ošetřované oblasti použijeme správný aplikátor. Jedna aplikace trvá zhruba 10 až 15 minut. Sezení je možné opakovat jedenkrát za týden. Hydrodermabraze lze kombinovat s běžnou kosmetikou a dalšími aplikacemi. Důležité je neopalovat se před a po ošetření!

Aplikace séra za pomocí pistole

Velmi příjemná a osvěžující aplikace různých výživných sér za pomocí vzduchu.

Funkce
* Vyživení, případné zklidnění pleti « Okysličení pokožky
* Prevence a ošetření stárnoucí pleti

Kontraindikace
* Poškození kůže bez jasné diagnózy * Opar
« Aktivní infekce
* Poruchy alergického původu e Zranění

Způsob použití: Aplikujeme na očištěnou a suchou pleť. Klientka ponechá zavřené oči. Nestříkáme do otevřených očí, do uší a nosu. Nástřik aplikujeme hlavně na místa, které potřebují vyživit, případně zklidnit. Poté rozstříkáme po velkých plochách obličeje a krku. Jedna aplikace trvá zhruba 5 minut. Sezení se doporučuje opakovat pravidelně. Doporučujeme kombinovat s běžnou kosmetikou a dalšími aplikacemi.

Nabídka studia Michaela:

Čištění pleti
Klasická kosmetická masáž
Lifting obličeje
Lymfodrenáž obličeje a dekoltu
Mikromasáž očního okolí
Permanentní prodlužování řas
Semipermanentní řasy
Trvalá a barvení řas

Fotogalerie

Telefon

Kde nás najdete?

Jungmannovo nám. 477/24  284 01 Kutná Hora

Zavřít menu